Поширити

У черкаському музеї презентували аудіогід

У черкаському музеї презентували аудіогід

У Черкаському обласному художньому музеї відбулась презентація аудіогіду постійної експозиції музею.

Про це повідомили в пресслужбі музею.

Аудіогід створений на базі технологій штучного інтелекту та найближчим часом буде представлений широкому загалу.

Аудіоекскурсія дозволяє самостійно знайомитися з постійною експозицією музею у комфортному темпі та буде доступна 10 мовами, що відкриє колекцію музею для значно ширшої аудиторії, не лише українцям, а й іноземним відвідувачам.

“Ми переконані, що доступність у музейному просторі починається з можливості кожного відчути себе включеним у діалог з мистецтвом”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Черкаському обласному краєзнавчому музеї зʼявилась нова послуга – реконструкцію традиційного народного образу Середньої Наддніпрянщини.

18 травня в Україні відзначали День музеїв — місць, де зберігається пам’ять про минуле, культура та історія нашого краю. У час, коли українську спадщину намагаються знищити, музеї стають не просто просторами з експонатами, а місцями, що допомагають зрозуміти, ким ми є і що маємо берегти.

Онлайн-медіа “ВиЧЕрпно” підготувало добірку музеїв Черкасякі варто відвідати хоча б раз.

Реклама