Ворог комбіновано атакував Україну. У черкаському небі оборонці знищили три російські ракети та стільки ж БпЛА.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Минулось без потерпілих. Наслідків для інфраструктури, за попередніми даними, теж немає.
Обстеження території триває.
Відзначимо, минулої ночі в черкаському небі було знешкоджено два ворожі БпЛА.
Також ми писали, що ще 13 жителів Черкаської області нарешті повернулися додому з російського полону під час учорашнього обміну військовополоненими.
Читайте також: Де на Черкащині можна задекларувати вогнепальну зброю (КОНТАКТИ)