Депутати обласної ради 21 червня підтримали рішення про будівництво укриття для Черкаського обласного онкоцентру.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Рішення передбачає надання дозволу закладу на реалізацію цього проєкту. Фінансуватимуть будівництво з обласного та місцевого бюджетів.
Зазначимо, що в укритті зможуть розміститися 120 осіб.
Раніше ми писали, що уряд Японії подарує Черкаському онкоцентру найновіший магнітно-резонансний томограф, якого раніше ще не було. Для хворих послуги на ньому будуть безоплатні. Всього таких МРТ заїжджає девʼять в Україну.
Також читайте: Шість нових керівників очолили комунальні заклади Черкащини