Поширити

У Черкаському районі вилучили та знищили міну

У Черкаському районі вилучили та знищили міну

24 травня у селі Будище сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили та знищили мінометну міну калібром 81 мм часів війни.

Про  це повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.

Небезпечну знахідку виявили місцеві жителі під час проведення земляних робіт.

Реклама