24 травня у селі Будище сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили та знищили мінометну міну калібром 81 мм часів війни.
Про це повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.
Небезпечну знахідку виявили місцеві жителі під час проведення земляних робіт.