У Черкасах розпочали розгляд регуляторної процедури щодо підняття вартості за проїзд в тролейбусах.
Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.
Відтак вартість проїзду може становити 20 гривень. Це рішення обґрунтовують тим, що зросла собівартості перевезень пасажирів у зв’язку зі змінами законодавства щодо розміру мінімальної заробітної плати та підвищенням цін на електроенергію.
Нагадаємо, що вартість проїзду в маршрутках у Черкасах зросте до 25 гривень. Відтепер різниці між тим оплачуватимуть пасажири за проїзд картокою чи готівкою не буде й вартість буде однаковою.
Рішення набирає чинності на наступний день після дня його
опублікування. Варто додати, що вартість зростає вже вдруге за пів року.
Читайте також: У Черкасах уже облаштовують музей під відкритим небом на Замковому узвозі (ВІДЕО)