Поширити

У Чорнобаї вандали розтрощили макет школяра біля пішохідного переходу (ФОТО)

У Чорнобаї вандали розтрощили макет школяра біля пішохідного переходу (ФОТО)

У Чорнобаї біля ліцею поблизу пішохідного переходу двоє молодиків на автівці знищили макет школяра в яскравому одязі.

Про це повідомили в пресслужбі громади.

Працівники господарчої групи відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради неодноразово зустрічаються з такими актами вандалізму на території громади: це пошкоджені паркани, елементи дитячих майданчиків, лавочки, сміттєві баки, зруйновані місця відпочинку, тож закликають ставитися до комунального майна дбайливо.

У пресслужбі громади зазначають, що завдяки відеокамерам, вандалів знайшли. Ними виявилися жителі Чорнобаю. Акт вандалізму здійснили вночі під час комендантської години.

Також читайте: У черкаському “FUGU” розповіли, чим отруїлися люди

Реклама