Збитків на понад 12 мільйонів гривень: на Черкащині зафіксували службову недбалість та забруднення довкілля
Колаборант, який веде бізнес з окупаційними органами влади Луганщини, отримав підозру
Міністр молоді та спорту завітав до Черкас
У Христинівці відбудеться прощання з воїном, який поліг у бою за Україну
Відкритий чемпіонат із бочча відбувся в Черкасах
Під час ДТП у Черкасах постраждали двоє людей, серед них — малолітня дівчинка
Черкаській бойовій бригаді передали засоби радіоелектронної розвідки
В Умані іноземців із кількома громадянствами оштрафували та зобов’язали виїхати
Історії про сенси: стрічку «Вічник» показали в Черкасах
Уночі на вулиці Хрещатик у Черкасах сталася ДТП: що про неї відомо?
На Черкащині можливі заморозки
У селі на Черкащині відкрили Алею Слави
Чоловік підірвав гранату в дворі місцевих жителів у місті Багачеве
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Чорнобаї вандали утретє понівечили клумбу біля в’їзду в селище
У Чорнобаї вандали утретє понівечили клумбу біля в’їзду в селище
У Чорнобаї невідомі зіпсували квітники біля в’їзду у селище.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Це вже втретє за останній місяць. Перед цим невідомі також викопали квіти, але небайдужі жителі громади заново посадили. Після цього їх також викопали. Цього разу зловмисники викопали хризантеми і покинули засихати на землю поряд.
“Хуліганські дії псувальників майна громади — це прояв неповаги до всіх жителів. Загальний осуд цих дій недостатня реакція на ці ганебні вчинки, — йдеться в дописі.
Нагадаємо, на дитячому майданчику в Геронимівці зафіксували випадок навмисного пошкодження спортивного майданчика. Вандали розібрали спортивні споруди майданчика, викрутивши з них дошки. Про інцидент уже повідомлено дільничного офіцера.
Як ми писали раніше, поліцейські затримали чоловіка, який осквернив алею з портретами загиблих Героїв у Черкасах. Йому загрожує від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Наразі вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру.