Поширити

У чотирьох селах Уманщини оголосили карантин через сказ

У чотирьох селах Уманщини оголосили карантин через сказ

У Ладижинській сільській громаді, що в Уманському районі, зафіксували випадок захворювання на сказ.

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці громади.

Унаслідок цього у кількох села запровадили карантинні обмеження, які діятимуть до середини літа. Зазначають, що епіцентром спалаху стало село Городниця.

Карантинні зони:

  • с. Городниця;
  • с. Ладижинка;
  • с. Рижавка;
  • с. Колодисте.

Обмеження також поширюються на всі прилеглі до цих сіл мисливські та сільськогосподарські угіддя до 16 липня 2026 року.

Жителів закликають дотримуватися таких правил:

  • не допускати безконтрольного вигулу домашніх тварин (собак та котів);
  • уникати будь‐якого контакту з дикими чи безпритульними тваринами;
  • терміново забезпечити щеплення всіх домашніх улюбленців проти сказу, якщо вони не були вакциновані вчасно.

Читайте також: Інфекція від гризунів: що варто знати черкащанам про хантавірус?

Реклама