Сьогодні міський голова Черкас дав доручення департаменту вуличної інфраструктури спільно з Національною поліцією визначитися, як можна використовувати територію поблизу Соборної площі.
Про це Анатолій Бондаренко розповів під час прямого ефіру.
“У Черкасах не вистачає місць для паркування, тому потрібно подбати про водіїв та безпечне розташування нових паркувальних місць з розмітками, аби не створювати аварійних ситуацій на дорогах”, — зазначив Анатолій Васильович.
Нагадаємо, що 26 жовтня на бульварі Шевченка від вулиці Байди Вишневецького до вулиці Лазарева заборонили паркуватися. На тій ділянці дороги нині працюють патрульні.