Новорічну ялинку встановлюють в місті Умань.
Про це повідомили в пресслужбі Уманської міськради.
Зазначають, уже четвертий рік поспіль в місті встановлюють штучну ялинку, яка була придбана у 2021 році.
«Встановлюємо новорічну красуню силами нашого комунального підприємства. Ця ялинка була придбана у 2021 році, тоді ж були закуплені всі прикраси та оздоблення. Також будуть встановлені різноманітні ілюмінації, вертеп та святкові композиції. Кошти з міського бюджету не будуть витрачені», – прокоментувала секретарка Уманської міської ради Катерина Терещенко.

Нагадаємо, у Черкасах також встановили ялинку у сквері “Юність”.