Поширити

У Городищі відкрили Алею пам’яті захисників (ФОТО)

У Городищі відкрили Алею пам’яті захисників (ФОТО)

У Городищенській територіальній громаді урочисто відкрили меморіальний комплекс, який вміщує світлини загиблих воїнів та історію про них. 

Про це повідомили в пресслужбі Городищенської міської ради.

На Алеї зображені портрети воїнів, які захищали Україну з 2014 року і до сьогодні.

Громадську панахиду та освячення пам’ятного місця провели священнослужителі громади.

Нагадаємо, що 23 травня у центрі селища Стеблів, що на Звенигородщині, відкрили Алею Пам’яті Героїв. На Алеї встановили дошки зі світлинами та описом життєвого шляху 17 захисників, які віддали свої життя за Україну. 

Читайте також: Родинам загиблих черкаських воїнів посмертно вручили відзнаки (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама