Поширити

У Городищі загорівся автомобіль (ФОТО)

У Городищі загорівся автомобіль (ФОТО)

21 лютого, о 08:33, у місті Городище на вулиці Маніжа виникла пожежа в моторному відсіку автомобіля “Fiat Doblo”.

Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Відтак відомо, що вогонь знищив моторний відсік та салон автомобіля. Причиною пожежі стала розгерметизація паливної системи. Постраждалих немає.

Читайте також: Два тижні блукав лісом: на Черкащині знайшли чоловіка

Реклама