Поширити

У Камʼянці врятували двох людей із пожежі в багатоповерхівці

У Камʼянці врятували двох людей із пожежі в багатоповерхівці

Під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку вогнеборці врятували двох людей. Подія сталася 16 травня у місті Кам’янка.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Рятувальники вивели із щільно  задимленого приміщення жінку 1959 року народження та врятували дівчину 2009 року народження, з гострим отруєнням чадним газом. Постраждалу госпіталізували до лікувального закладу.

Пожежу ліквідували рятувальники 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Причиною пожежі стало коротке замикання в  електромережі.

Реклама