У місті Кам’янка на площі поблизу “АТБ” розпочався монтаж різдвяної ялинки.
Про це повідомили в пресслужбі Кам’янської міської ради.
У міськраді зазначають, що рішення було прийнято на чисельні прохання батьків дітей, які прагнуть зберегти дух свята.
Як йдеться в дописі, встановлення ялинки не потребує додаткових бюджетних витрат. Конструкція та прикраси використовуються вже не перший рік, а монтаж виконується силами робочої групи з благоустрою міста. Це не впливає на фінансову ситуацію громади.
“Ялинка — це символ надії, який нагадує нам усім, що життя продовжується”, — зазначають в міськраді.
Варто нагадати, що наразі різдвяну ялинку встановили в місті Золотоноша, Умань та в Черкасах.