Поширити

У Каневі біля Козацької церкви відкрили дзвіницю

У Каневі біля Козацької церкви відкрили дзвіницю

157 років тому прах Українського Генія Тараса Шевченка повернувся на Батьківщину назавжди. Свій вічний спочинок Шевченко здобув на Чернечій горі у Каневі.

Цього року вже традиційно процшла урочиста хода останнім шляхом Т.Шевченка.

Виконанням відомих музичних творів порадувала капела бандуристів Черкаської обласної філармонії. Також цього дня відбулося урочисте відкриття і освячення дзвіниці Храму Покрови Пресвятої Богородиці, що біля Тарасової гори, – йдеться на сайті Канівської міської ради.

imgonline-com-ua-Resize-h976GHea0r

– Дзвони нас будять до молитви, дзвони проганяють всяку нечисту силу, дзвін – це символ пробудження людської душі, – сказав митрополит Черкаський і Чигиринський Української Православної Церкви Київського патріархату Іоан. – Відсьогодні, дякуючи меценатам, представникам влади та активній громаді – вірянам храму дзвін лунатиме на цьому місці.

Реклама