Молодшого сержанта з Кам’янки нагородив Сирський
Черкаська СБУ викрила державного зрадника, який передавав локації базування ЗСУ ворогу
У Черкаському районі з річки витягли тіло чоловіка
Зафіксовано наявність цезію-137: у деяких лісах Черкащини не рекомендують збирати гриби і ягоди
На Донецькому напрямку загинув воїн із Канева
Століття орга́ну: як працює унікальний інструмент у Черкасах? (ФОТО, ВІДЕО)
Поблизу одного з пляжів Черкас потонув чоловік
У Черкасах постраждала велосопедистка через наїзд вантажівки
Мріє гойдатися на гойдалці: з онкоцентру виписали 9-річного черкащанина
Завтра низка вулиць Канева залишиться без води
Виїхала на зустрічну смугу: внаслідок ДТП на Черкащині постраждали троє людей
У Багачевому попрощалися із захисником, який загинув навесні минулого року
Сьогодні два тролейбуси в Черкасах рухаються за зміненим маршрутом
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Каневі відновлюють вікна в закладах соціальної сфери, які були пошкоджені через атаку рф
У Каневі відновлюють вікна в закладах соціальної сфери, які були пошкоджені через атаку рф
У Каневі продовжують встановлювати нові вікна у закладах соціальної сфери.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської громади.
Як ми писали раніше, у ніч та вранці 10 жовтня Канів зазнав багатогодинного ракетно-дронового обстрілу. Вибуховою хвилею було пошкоджено житлові багатоповерхівки, дитячий садок, школа. Було відомо про вісьмох постраждалих. Тоді від потужного удару було розбито близько 3 000 вікон у житлових багатоповерхових будинках та освітніх і соціальних закладах.
Заміна вікон відбувається у межах програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF). Зараз завершили (за винятком окремих квартир) встановлення нових вікон у житловій забудові (це будинки за адресами: вулиця Героїв Дніпра, №37, №39, №45, №47) та перейшли до установ та закладів соціальної сфери.
— Встановили вікна у Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов та дитячій школі мистецтв (за адресою: вулиця Героїв Дніпра, 35). Завершуємо заміну вікон у дитсадку «Дзвіночок», де окрім, власне, дошкільного закладу, розташовані міський центр національно-патріотичного виховання і СЮТ. На черзі – відділ освіти, управління соціально захисту населення, ЦНАП тощо, — пояснив керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.
Загалом же у Каневі GEM замінить більше 1000 віконних конструкцій (вікна і двері).
Читайте також: Командир військової частини на Черкащині залучав підлеглих військових для ремонту житла родичів