У Каневі, у районі автостанції, рибалки ловлять рибу, незважаючи на те, що ділянка не відведена для любительського рибальства. Інспектори склали 23 адміністративні матеріали на порушників.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаського рибоохоронного патрулю.
Цього тижня на зазначеній ділянці вже оформлено 23 адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 85 КУпАП та ч. 4 ст. 85 КУпАП зі збитками в 4 743 грн та вручено 10 повісток до військкомату.
“Рибалок Канева та любителів риболовлі, які приїжджають із інших районів і навіть областей, що звикли рибалити в цьому місці, наполегливо просимо не порушувати правил рибальства та з розумінням поставитись до попереджень”, – зазначили в патрулі.
