У Каневі за період з 27 лютого по 5 березня захворюваність в порівнянні з минулим тижнем дещо зросла: захворіли 196 пацієнтів (було 165). З них дітей 67 (було 59).
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.
Також лікарі Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги діагностували 10 пневмоній, з яких чотири лікуються амбулаторно, шість – стаціонарно. За попередній тиждень – 10 пацієнтів з пневмонією.
Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає.
Читайте також: Благодійний показ Fashion Day «VONA» відбувся в Черкасах (ФОТО, ВІДЕО)