У Центрі надання адміністративних послуг міста Канева відкриють «Єдине вікно» з надання усього комплексу послуг ветеранам та членам їхніх родин.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.
Для спрощення життя ветеранів та їхніх родин вже запроваджується підхід, який дасть можливість з одним пакетом документів звернутися у ЦНАП, який далі розповсюджуватиме отримані дані до всіх необхідних суб’єктів.
Створення у ЦНАПах «Єдиного вікна» передбачатиме формування єдиної бази послуг для ветеранів війни та максимальну поінформованість про їхні можливості. Планується створити зручні, якісні та доступні умови отримання адмінпослуг з комплексним підходом до цього питання, щоб можна було отримати весь спектр послуг в одному місці від одного або декількох суб’єктів надання таких послуг.
Втім, попереду передбачена велика робота з приведення відповідного приміщення до норм «Єдиного вікна» й всього управління «ЦНАП».
Також читайте: Чому виникають затримки під час увімкнення світла, розповіли черкаські енергетики (ФОТО, ВІДЕО)