Меморіальну дошку на честь воїна Збройних Сил України Івана Ляша відкрили в Корсунь-Шевченківському. Учора, 10 травня, він мав би святкувати свій 27-й день народження, інформує газета “Надросся”.
Розмістили меморіальну дошку на фасаді Корсунь-Шевченківської гімназії №2, в якій Іван Ляш навчався.
«Тепер наша школа матиме ще одного Ангела-Захисника», – сказала директорка закладу Олена Пустовіт.

Воював Іван Сергійович Ляш у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Навіть отримавши в одному з боїв контузію, він пролікувався й повернувся на фронт.
30 липня 2022 року загинув.
Читайте також: У закладах освіти Черкас встановлять меморіальні дошки загиблим на війні випускникам (ФОТО)