Учора відбувся вже дев’ятий етап обміну, про який домовлено в Стамбулі.
Про це в соціальних мережах повідомив президент України Володимир Зеленський.
Додому повертаються важкохворі й тяжкопоранені захисники.
За всі етапи останніх стамбульських домовленостей вдалося повернути понад 1 000 наших людей. Для тисячі родин це радість знову обійняти своїх близьких.
Воїни, що повернулися вчора, захищали Україну на різних напрямках фронту. Значна кількість пробула в полоні понад три роки. Всі отримають необхідну підтримку та медичну допомогу.
Важливо, що обміни тривають й наші люди повертаються додому.
“Дякую всім, хто продовжує цю надважливу роботу. Повернути всіх наших — це пріоритет для держави. Ми продовжимо всі зусилля для того, щоб усі наші люди повернулися з неволі”, — зазначив Володимир Зеленський.
Також читайте: Жорстоке побиття військового в Черкасах: постраждалий бореться за повноцінне життя, а винуватці — досі на волі (ФОТО, ВІДЕО)