Вони пройшли революцію. Вони першими пішли захищати Батьківщину від ворога. Народ їх цінує, а держава, кажуть, боїться. Чи не стане статус добровольців черговим випробуванням для тих, хто воює заради миру?.. Проте у нас є віра, а значить у нас є – ВСЕ!
це не осінь. це дивне літ
о і у хмар-браконьєрів – дощ
пізно вірити, пізно жаліти тих,
хто вчив конституцію площ
за обличчям не видно трагедій,
бо обличчя – у масках надій
щирий сміх, щоб ніхто не розгледів як
насправді чекають месій говорити,
щоб тишу не рушить
а насправді не тиша – війна.
ворогам повиймали всі душі
десь торгує старий сатана…
для держави окоп – атлантида
для народу – криївка-душа
на сторожі – невдячна феміда
справедливість, тримай “калаша”…
хай ніхто і ніколи не судить
тих, хто вчив конституцію площ
вся історія – стомлені люди,
які вірять в свободу і дощ