У новорічну ніч, о 01:32, в міському пологовому будинку народилася дівчинка Соломійка.
Інформацію про це повідомили на сторінці Черкаського міського полового будинку “Центр матері та дитини”.
Вага малечі — 3 490 грамів, зріст — 51 сантиметрів. Саме вона стала першою дитинкою, народженою в цьому закладі у новому році.
Загалом в новорічну ніч в цьому пологовому будинку народилося аж четверо малюків.
Журналісти видання “ВиЧЕрпно” раніше інформували, що черкаські медики виходили дівчинку Сашуню, яка народилась з вагою 900 грамів та зростом 34 сантиметри. Виписали її додому на 63 день життя із вагою 2 090 грамів та зростом 45 сантиметрів.
Також читайте: “Він став тим героєм, про яких дивився фільми”: історія добровольця з Черкащини з позивним “Ведмідь” (ФОТО, ВІДЕО)