Поширити

У питаннях надання статусу учасника бойових дій консультуватиме «гаряча лінія»

В Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України розпочала роботу комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі УБД) військовослужбовців військових частин та установ Сухопутних військ Збройних Сил України (далі СВ ЗСУ), які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України.

З метою якісного та оперативного вирішення комісією проблемних питань, пов’язаних з наданням статусу УБД військовослужбовцям СВ ЗСУ наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України створена робоча група, яка працює щодня, крім суботи та неділі з 8.00 до 19.00.

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу УБД військовослужбовцям СВ ЗСУ – учасникам АТО можна звертатись на «гарячу лінію» робочої групи комісії по телефону- (044)-271-10-37, а також звертатись на електронну адресу АСУ «Дніпро» – ( [email protected] ) та на електронну адресу Інтернет – ([email protected]).

Сайт Черкаської ОДА

Реклама