Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

У Шполі обрали виконувача обовʼязків міського голови

У Шполі обрали виконувача обовʼязків міського голови

Під час сесії Шполянської міськради обрали нового секретаря, який виконуватиме обов’язки міського голови. Ним став Анатолій Володимирович Сторчак.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Шполянської громади.

Нагадаємо, на сесії 2 червня депутати шляхом таємного голосування достроково припинили повноваження секретаря ради та в.о. міського голови Олега Кошового.

Довідково:

Сторчак Анатолій Володимирович народився 2 січня 1976 року в с. Надточаївка Шполянського району Черкаської області. Українець.

З 1983 по 1991 рік навчався в Надточаївській восьмирічній школі, а з 1991 по 1993 рік — у Сигнаївській середній школі. У 1993 році вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчив у 1998 році, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» та кваліфікацію історика, викладача історії.

З 1998 по 1999 рік працював учителем історії в Товмацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У 1999-2000 роках працював у Шполянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4.

З 2000 по 2018 рік обіймав різні посади у Васильківському ПТУ №44, а згодом — у реорганізованому Васильківському професійному ліцеї.

З 2018 року й дотепер працював на посаді директора Кримківської гімназії.

Одружений, має двох доньок.

Читайте також: Деякі педагоги та учні Черкащини не цураються говорити мовою ворога в школах, — Данилевський

Реклама