Новорічну ялинку встановили в черкаському сквері “Юність” 2 грудня.
Про це інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно”.
За словами заступника директора КП “Дирекція парків” Серія Ткаченка, ялинка та іграшки зберігалися на підприємстві, тому коштів із міського бюджету витрачено не було:
“Ми ялинку трохи скоротили. Зібрали її з двох частин. Вирішили її встановити, аби черкащанам новорічний настрій черкащанам, попри складні процеси в країні”.

Зазначає, ялинка буде світитися, а також поблизу неї встановлюють новорічні інсталяції.
