У дворі на вулиці Незалежності ліквідовують порив тепломережі. Відновлення теплопостачання заплановане до кінця дня.
Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
26 лютого з 17:00 у дворі багатоквартирних будинків на вулиці Незалежності стався порив тепломережі. Причина — зношеність труб, які тривалий час перебували в експлуатації та втратили свою цілісність.
Фахівці комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» оперативно розпочали ремонтні роботи. Міський голова зазначає, що наразі виконують тимчасову заміну пошкодженої ділянки трубопроводу протяжністю близько 6 метрів. Роботи тривають у безперервному режимі.
Читайте також: Житель Миколаєва влаштовував диверсії на об’єктах залізничної інфраструктури Черкащини