Сьогодні у пологовому відділенні Смілянської міської лікарні народився справжній богатир.
Про це інформують на сторінці у фейсбуці медичного закладу.
Малюк вагою 5095 грамів з’явився на світ шляхом кесаревого розтину.
Мама і новонароджений почуваються добре, повідомляють в медустанові.
Як ми писали раніше, ще один богатир народився у Черкасах 7 жовтня. Вага хлопчика — 5 065 грамів.
Також журналісти видання “ВиЧЕрпно” інформували, що черкаські медики виходили дівчинку Сашуню, яка народилась з вагою 900 грамів та зростом 34 сантиметри. Виписали її додому на 63 день життя із вагою 2 090 грамів та зростом 45 сантиметрів.
Черкаські медики також виходили немовля, яке народилося з вагою 650 грамів. Протягом 94 днів дівчинка перебувала під цілодобовим наглядом лікарів у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Там немовля отримувало штучну вентиляцію легень, сурфактантну терапію, спеціальне вигодовування та моніторинг життєвих показників.
Читайте також: У черкаських школах триває оновлення санітарних вузлів