На Черкащині з’явився ще один сучасний спортивний майданчик. В рамках програми підтримки та розвитку дитячо-юнацького та аматорського спорту майданчик з’явився на території школи № 5 міста Золотоноша.
Про це повідомляє Економіка сьогодення.
Саме ця школа найбільше постраждала минулого року від буревію. Наприкінці минулого року, з моєї Уряд виділив по 195 тис. грн на придбання спортивних майданчиків у всіх без винятку районних центрах та в самих Черкасах. Сьогоднішній майданчик вже третій. Попередні два було встановлено в Христинівці та Монастирищі.