Пожежа в кімнаті житлового будинку виникла 24 грудня у селі Бубнівська Слобідка Піщанської територіальної громади. Унаслідок неї загинула жінка.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.
Під час розвідки, у задимленому середовищі надзвичайники виявили бездиханне тіло господарки.
Пожежу, що виникла через необережне поводження з вогнем, ліквідували золотоніські рятувальники.
Нагадаємо, нещодавно в Черкасах надзвичайники врятували трьох мешканців будинку під час пожежі. До оперативно-координаційного центру черкаських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на другому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що черкащанин отруївся чадним газом під час пожежі будинку. Також нещодавно рятувальники ліквідували дві пожежі житлових будинків, одна людина загинула.
Читайте також: У Корсунь-Шевченківському в автівці підірвали депутата