Поширити

У Золотоноші таки встановлять новорічну ялинку (ФОТО)

У Золотоноші таки встановлять новорічну ялинку (ФОТО)

У Золотоноші встановлять різдвяну ялинку.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.

Встановлювати й прикрашати ялинку почнуть завтра, 5 грудня.

“Щоб 6 грудня до дня Святого Миколая воно радувало наших діток і всіх містян своєю святковою атмосферою!” – написав Флоренко.

Відзначимо, в місті Черкаси у сквері “Юність” також днями встановили новорічну ялинку та інші святкові інсталяції.

Реклама