Поширити

У Звенигородці 49-річний чоловік вперше отримав паспорт України

У Звенигородці 49-річний чоловік вперше отримав паспорт України

49-річний Роман Володимирович вперше отримав паспорт громадянина України у формі ID-картки. До цього чоловік мав лише паспорт громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року, який був втрачений.

Про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.

Пан Роман до 2013 року проживав в Автономній Республіці Крим, де отримав паспорт радянського зразка. Там же документ втратив. Через це в архівах міграційної служби були відсутні жодні відомості: ані заява на оформлення документа, ані записи у реєстрах. Ідентифікувати заявника у звичний спосіб було неможливо.

Вихід знайшли через суд – особу чоловіка встановили у судовому порядку. На підставі рішення суду та свідоцтва про народження працівники міграційної служби оформили йому ID-картку.

Читайте також: Фестиваль півоній відбудеться на Черкащині

Реклама