Поширити

У Звенигородці працівниця банку викрала 40 тисяч гривень, її судитимуть

У Звенигородці працівниця банку викрала 40 тисяч гривень, її судитимуть

У Звенигородці працівниця банку шахрайським шляхом заволоділа грошима на суму 40 тисяч гривень. 

Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.

У вересні 2021 року 31-річна місцева мешканка, працюючи в одному із банків міста, заволоділа грошима. Жінка шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки привласнила близько 40 тисяч гривень.

Слідчі оголосили їй про три підозри та скерували до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

Фігурантці загрожує позбавлення волі від трьох до п’яти років.

Читайте також: 19-річний черкащанин вбив свого батька сокирою

Реклама