6 вересня у Звенигородці зустріли захисника Олександра Шалденка, який повернувся з ворожого полону.
Про це повідомили в пресслужбі Звенигородської міської ради.
Олександр був серед тих, кого вдалося повернути в Україну в межах обміну полоненими наприкінці липня.
Тоді загалом було звільнено 14 військовослужбовців з Черкащини.
До цього щасливого для нього та його родини дня минуло три з половиною довгих роки у полоні.
Тож найперше, куди Олександр потрапив після повернення в Україну, це — госпіталь. Він і досі продовжує лікування, але, користуючися нагодою його короткого візиту додому, Олександру у Звенигородці влаштували урочисту зустріч. Серед інших, на урочисту зустріч прийшли й представники міської ради, а також ветерани на чолі головою ветеранської спілки “Сила Звенигородщини” Олегом Єременком. І, засвідчуючи повагу, жителі Звенигородщини, а передусім рідні та друзі, зустріли Олександра Шалденка квітами та короваєм, як обіцянку підтримки й того, що нарешті, після всіх незгод, на нього чекає родинний затишок.
Також читайте: 47-річний черкащанин вирощував на городі коноплі