У Звенигородці зустріли захисника Івана Литвина, який повернувся з полону.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Звенигородської міської ради.
Іван Литвин долучився до лав Збройних сил України у березні 2022 року. Служив стрільцем‐снайпером десантно‐штурмового батальйону. У січні 2025 року виконував завдання у Курській області, де біля хутора Бердин потрапив у полону.
Воїн зняв листок зі своїм ім’ям та прізвищем зі скульптури «Дерево надії».
Додому Іван Литвин повернувся 24 квітня 2026 року.
Нагадаємо, ще восьмеро захисників із Черкащини повернулися додому. Їх визволили з полону в межах сьогоднішнього обміну. Більшість були в полоні ще з 2022 року. Попереду — реабілітація та відновлення, зустріч із родинами. Позаду — пекло російської неволі.