Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка серед переможців конкурсу музичного мистецтва.
Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
10-12 лютого відбувся VIII Всеукраїнський професійний двотуровий учнівський та студентський конкурс музичного мистецтва “Чарівний камертон” в місті Дніпро в змішаному форматі. Перший тур — відбірковий, другий — конкурсний.
Конкурс “Чарівний камертон” проводиться щорічно.
Учні класу бандури викладача Смоляр Наталії Миколаївни гідно представили Черкаську ДМШ -1 імені Миколи Лисенка та продемонстрували високий рівень підготовки, за результатами та оцінками конкурсних прослуховувань, професійним журі:
- ІІ місце отримала учениця 5 класу Анастасія Тепаленко. Один з творів конкурсної програми Анастасії допомогла продемонструвати концертмейстер;
- І місце отримала учениця 6 класу Діана Таможнікова;
- І місце отримала учениця 7 класу Єлизавета Калініна;
- І місце отримала учениця 8 класу Анна Панченко.
Викладачу класу бандури відділу народних інструментів виданий сертифікат “Професійної педагогічної майстерності”, в межах конкурсу “Чарівний камертон”.
Читайте також: Житель Уманщини підпалив будинок односельцю