Поширити

Уманчанка здобула “золото” на Всесвітній гімназіаді з боксу (ФОТО)

Уманчанка здобула “золото” на Всесвітній гімназіаді з боксу (ФОТО)

Уманчанка Софія Лягоцька стала переможницею Всесвітньої гімназіади з боксу – 2023 року, яка проходила в Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомили на сторінці Уманської міської ради.

Тимофій Сидорук з Умані виборов бронзову медаль Всесвітньої гімназіади з боксу.

Читайте також: Черкасців запрошують на мистецький захід “Музика проти ночі”

Реклама