Уманчанка Софія Лягоцька стала переможницею Всесвітньої гімназіади з боксу – 2023 року, яка проходила в Ріо-де-Жанейро.
Про це повідомили на сторінці Уманської міської ради.
Тимофій Сидорук з Умані виборов бронзову медаль Всесвітньої гімназіади з боксу.

Читайте також: Черкасців запрошують на мистецький захід “Музика проти ночі”