Поширити

Уманський фестиваль німого кіно переїхав до Іспанії

Уманський фестиваль німого кіно переїхав до Іспанії

Започаткований у місті Умань фестиваль німого короткометражного іспанського кіно переїхав до Іспанії. Мистецький захід відбувся 15 січня у містах Сарагоса та Мадрид, – повідомляє сайт 04744.info.

Фестиваль проходив у рамках Міжнародного проекту «Умань-Сарагоса».

Місто Умань було представлене на міжнародній арені завдяки зусиллям уманської художниці Одарки Дьоми-Пісної, яка виступила творчою натхненницею проекту «Умань-Сарагоса». Також участь в організації мистецького заходу в Умані, Мадриді та Сарагосі брав іспанський митець Карлос Гарсіа Лаос.

У рамках заходу безкоштовно були показані німі короткометражні фільми іспанських кінорежисерів: Луїса БунюеляСальвадора ДаліІгнасіо ЕстарегіМоніки КаджехоНата Морено та Фернандо Усона.

 40248435_10216881546141536_3876039815195525120_n

Реклама