Поширити

Уманським школярам продовжили канікули

Уманським школярам продовжили канікули

Шкільні канікули для учнів Уманської громади продовжили.

Про це інформують в пресслужбі Уманської міської ради.

Причинами такого рішення є часті повітряні тривоги, потреба економії енергоносіїв та заплановані ремонтні роботи.

Відтак канікули продовжили з 15 до 28 січня.

Навчання у ІІ семестрі для уманських школярів розпочнеться 29 січня й триматиме до 7 червня зі збереженням весняних канікул з 25 до 31 березня.

Читайте також: Черкаси передали для захисників квадрокоптери

Реклама