Шкільні канікули для учнів Уманської громади продовжили.
Про це інформують в пресслужбі Уманської міської ради.
Причинами такого рішення є часті повітряні тривоги, потреба економії енергоносіїв та заплановані ремонтні роботи.
Відтак канікули продовжили з 15 до 28 січня.
Навчання у ІІ семестрі для уманських школярів розпочнеться 29 січня й триматиме до 7 червня зі збереженням весняних канікул з 25 до 31 березня.
Читайте також: Черкаси передали для захисників квадрокоптери