Поширити

Унаслідок пожежі двоє черкащан отруїлися чадним газом

Унаслідок пожежі двоє черкащан отруїлися чадним газом

Пожежа в господарчій споруді виникла 24 січня у селі Гордашівка Звенигородського району.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Під час пожежі чоловік та жінка зазнали отруєння чадним газом та були госпіталізовані до лікувального закладу.

За попередніми даними, причиною пожежі стало коротке замикання електричної мережі.

Читайте також: На Черкащині провели рейди з інформування населення щодо загроз на льоду

Реклама