Сьогодні, близько 5:30, в Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
Попередньо правоохоронці встановили, що 38-річний кермувальник автомобіля “Mitshubishi Lancer”, рухаючися проспектом Хіміків, здійснюючи з’їзд з кругового руху, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та вʼїхав у електроопору.


В автопригоді травмувалися троє пасажирів авто. До лікарні госпіталізували 39-річного чоловіка та 16-річну дівчинку. 20-річна жінка від госпіталізації відмовилася.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, ч. 1 ст. 286 КК України, слідчі відкрили кримінальне провадження.
Також читайте: Є травмовані: у Черкасах сталася стрілянина