В Іваньківському ліцеї, що на Уманщині, оновили харчоблок і їдальню.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як він зауважив, цей проєкт реалізований спільнокоштом: освітньої субвенції, обласного та місцевого бюджетів.
– Ми на Черкащині системно реалізуємо державну та регіональну стратегії реформування шкільного харчування, – наголосив начальник ОВА. – Дякуємо за патронатство першій леді Олені Зеленській.
Додає, що в області вже модернізовано різною мірою 60% харчоблоків закладів освіти.
Нагадаємо, у девʼяти школах міста Черкаси відремонтували харчоблоки. Щороку цю кількість шкільних їдалень хочуть тільки збільшувати.