Поширити

В одній з черкаських гімназій повністю оновили харчоблок (ФОТО)

В одній з черкаських гімназій повністю оновили харчоблок (ФОТО)

Завдяки проєкту “Сучасна їдальня”, який реалізовується коштом міського бюджету, в гімназії №9 повністю оновили харчоблок.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Капітальний ремонт позитивно вплинув на кількість учнів, які харчуються в навчальному закладі: 70 % дітей мають гарячі обіди та доступ до буфету. 

За словами міського голови, Черкаси входять до трійки лідерів в Україні щодо реалізації реформи харчування, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

У гімназії та закладах загальної середньої освіти міста харчування організоване за формою мультипрофільне меню, що містить кілька наборів страв, передбачає їх вибір.

Нагадаємо, що на модернізацію харчоблоків у школах Черкаської області цьогоріч виділили понад 38 мільйонів гривень.

Реклама