Поширити

В одній з лікарень Черкас ремонтують травматологічне відділення (ФОТО)

В одній з лікарень Черкас ремонтують травматологічне відділення (ФОТО)

На базі однієї з черкаських міських лікарень ремонтують травматологічне відділення.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Відомо, що цей проєкт допоможе покращити умови надання медичних послуг.

Наразі триває ремонт 50% відділення, а інші 50% продовжують працювати, оскільки є нагальна потреба у наданні таких медичних послуг.

Наступного року міський голова планує винести на розгляд депутатів пропозицію щодо фінансування ремонту іншої частини відділення, адже саме тут кваліфіковані лікарі надають необхідну допомогу та проводять ранню реабілітацію.

Також читайте: Стала відома причина пожежі в центрі Черкас, яка забрала життя всієї родини

Реклама