У Черкасах продовжують робити капітальні ремонти укриттів у міських школах, закладах культури та спорту.
Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
Зокрема, ремонтні роботи завершили у місцевому закладі культури.
“Зробили ревізію вентиляції та встановили автоматичну пожежну сигналізацію. Також зроблено внутрішні оздоблювальні роботи, такі як фарбування стін, стелі, заміна підлоги та дверних блоків”, – зазначає Чубіна.
Також для комфортного перебування відвідувачів там провели електротехнічні роботи та додали додаткові місця для сидіння.