У травматологічному відділенні Третьої міській лікарні швидкої медичної допомоги планують зробити ремонт.
Про це інформують в пресслужбі ЧМР.
Для цього вже виготовлена проєктно-кошторисна документація.
«На розгляд бюджетної комісії буду вносити пропозиції про збільшення видатків на ремонт цього відділення. Адже в умовах воєнного стану робота травматологічного відділення є надзвичайно важливою», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.
Травматологія Третьої міської лікарні ШМД розрахована на 60 ліжок. Наразі тут лікується більше 80 пацієнтів.