19 травня у Головному центрі підготовки особового складу відбудеться урочиста церемонія складання Військової присяги військовослужбовцями строкової служби.
Одночасно на вірність народу України присягнуть 200 військовослужбовців, – повідомляють у прес-службі установи.
У заході візьмуть участь: Директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій, керівництво області та міста, ветерани-прикордонники, рідні та близькі прикордонників.
Місце проведення: Головний центр підготовки особового складу (смт. Оршанець Черкаська область).
Початок заходу: 08.30