Депутатка Черкаської обласної ради Валерія Бондаренко написала заяву про складання повноважень.
Про це пише сайт ЗМІ.ck.ua.
Нагадаємо, що у Черкаській обласній раді Валерія Бондаренко входила до складу фракції “За майбутнє”.
Згідно з регламентом, тепер питання про складання повноважень Валерією Бондаренко будуть розглядати на сесії обласної ради. Депутати своїм рішенням мають її підтримати бажання скласти мандат.
Ймовірно, це рішення пов’язане зі зміною керівника Черкаської обласної організації партії “За майбутнє”.
Антон Яценко став керівником Черкаської обласної організації політичної сили “За майбутнє” зовсім нещодавно — 25 травня. До цього партію очолював міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Читайте також: Яценко планує відкликати деяких депутатів від партії “За майбутнє” (ФОТО)