У вихідні в Сосновому бору невідомі вандали розбили нову бетонну урну для сміття.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Комунальники закликають мешканців цінувати спільну власність і повідомляти про подібні випадки до відповідних служб.
Як ми писали раніше, на Звенигородщині підлітки каталися на сміттєвих баках та підпалювали їх. Подія сталася у місті Багачеве Звенигородського району.
Також у місті Христинівка невідомі особи погнули молоді сакури та вкрали квіти.