В одному з черкаських парків вандали розтрощили укриття.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Невідомі вирвали та розбили щитки вентиляції, обірвали кабелі та виламали електричні щитки.
За даним фактом КП “Дирекція парків” звернулася до правоохоронців.
Також комунальники звертаються з проханням до людей, які могли бачити чи знають, хто причетний до вандалізму, — повідомили про це працівників КП “Дирекція парків” чи поліцію.
“Давайте разом оберігати майно громади, тим більше те, що може врятувати життя під час ворожих повітряних атак”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Із початку повномасштабної війни на Черкащині створили майже півтори тисячі укриттів (ВІДЕО)